Otel Kuralları

Misafirlerimizin konaklamalarını daha konforlu hale getirmek için otelimiz hakkında bazı bilgileri paylaşmanın önemli olduğunu düşünüyoruz.

Otele Giriş Saati: 14:00

Otelden Çıkış Saati: 12:00

Otele Kayıt Yaş Sınırı

Çocukları, her zaman ebeveynleri ile beraber otelimizde görmekten mutlu oluruz. Her odada en az 18 yaş veya üzerinde bir misafir olmalıdır. 18 yaş altındakiler, ebeveynleri eşliğinde konaklayabilir. Kimlikleri lütfen yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Kimlik Yükümlülüğü

Konaklayacak misafirlerin otele giriş esnasında pasaport veya kimlik kartını ibraz etmesi gerekmektedir.

Sigara: Yerel yasalar nedeniyle otelin kapalı olan genel alanlarında sigara içmeye izin verilmemektedir. Misafir tercihine göre sigara içilen oda seçeneği sunulmaktadır.

Otopark

Konaklayan misafirlerimiz için ücretsiz olup, kapalı ve 7/24 güvenliklidir.

Vale Park Hizmeti

7/24 ücretsizdir.

Alkollü İçecek Servisi

Alkollü içecekler sadece 18 yaş üstündeki yetişkinlere satılır ve servis edilir. Lütfen kimliğinizi yanınızda bulundurmayı unutmayınız.

Erken Giriş

Saat 13:00'ten önce otele giriş mi yapmak istiyorsunuz? Resepsiyon'a geldiğinizde veya rezervasyon aşamasında erken giriş isteğinizi bildiriniz. Size hazır oda bulmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Erken giriş için hazır oda garantisi yoktur. Bu imkan odaların boş olmasına ve kat hizmetlerinin temizlik programına bağlıdır.

Garantili olarak erken giriş istiyorsanız isteğinizi teyit ediniz. Erken girişi garanti etmek için bir gece önceden oda satılmamaktadır. Bu nedenle garantili erken giriş için bir gecelik ücret hesabınıza eklenir.

Erken Çıkış

Eğer programınızda değişiklik olup erken ayrılmanız gerekiyorsa, lütfen ayrılacağınız gün saat 12:00' ye kadar resepsiyon 'a bilgi veriniz. Erken ayrılmanız neticesinde, kalan günlerin ücret toplamının %50'si hesabınıza eklenir. Erken ayrılış için 12:00'den sonra bilgi verilmesi halinde tam ücret hesabınıza eklenir.

Geç Ayrılma

Otelimizden 12:00'den sonra mı ayrılmak istiyorsunuz? Resepsiyona geç ayrılma isteğinizi bildiriniz. Odaların müsaitliğine göre odanızı sizin için tutmaya çalışacağız. Geç çıkışlar için hesabınıza ilave ücret eklenebilir. Resepsiyon veya rezervasyon ofisimizden bilgi alabilirsiniz.

İlave Yatak

Her odaya 1 adet katlanabilir ilave yatak ücreti karşılığı konulabilir. 0-3 yaş arası çocuklar için bebek yatağı (0,68 m x 1,27 m) ücretsiz verilmektedir.

Bağlantılı Oda

Aileler için bağlantılı odalarımızın birinde çift kişilik yatak, diğerinde iki tek kişilik yatak bulunmaktadır. Rezervasyon aşamasında veya otele giriş esnasında isteğinizi bildiriniz. Talebinizi karşılamak için bağlantılı oda müsaitliğine göre elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bağlantılı oda için rezervasyon ofisinden teyit alınız.

Çocuklar

Aileleri aynı odada konaklayan 4-12 yaş çocuklara ilave yatak ücreti için %50 indirim uygulanır. 0-3 yaş çocuklar için bebek yatağı ücretsiz verilir. Rezervasyon aşamasında isteğinizi teyit ediniz. İlave yatak ve bebek yatağı taleplerinin karşılanması müsaitliğe bağlıdır. Yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yiyecek ve İçecek

Otele, dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesine izin verilmemektedir.

Havuz

Havuzumuz 07:00 – 22:00 saatleri arasında açıktır. 16 yaş ve altındaki çocuklar, ebeveynleri eşliğinde havuzu kullanabilirler. Havuza girerken bone kullanılması gerekmektedir.

Bekleme Listesi

Otelimizin dolu olduğu bir tarih için talebinizi bekleme listesine alabiliriz ve yer açılması durumunda talebinize öncelik veririz. Rezervasyon ofisimiz ile iletişim kurunuz.

İptaller

İptal kuralları rezervasyonunuzun fiyatına ve tarihine bağlı olarak değişebilir. Lütfen iptal koşullarından emin olmak için rezervasyon onayına bakınız. Online rezervasyonlarınızı, online olarak iptal edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için rezervasyon ofisimiz ile görüşünüz.

Depozito

Otele giriş esnasında toplam oda ücretinin 1,5 katı konaklama ve artı harcamalar için depozito olarak alınır. Nakit ödeme yapmak istemiyorsanız, giriş esnasında kredi kartı bilgilerinizi verebilirsiniz. Kredi kartınızdan ön provizyon alınır. Otelden ayrılırken harcamalarınızdan geriye kalan tutar iade edilir.

Ön ödeme için banka bilgileri :

TL Hesabı - IBAN NO : TR10 0013 4000 0000 0021 7000 03

USD Hesabı – IBAN NO : TR26 0013 4000 0000 0021 7000 06

EURO Hesabı – IBAN NO : TR31 0013 4000 0000 0021 7000 13

SWIFT CODE: DENITRIS

Kredi kartı ödeme formu için tıklayınız. Formu doldurup faks ile gönderiniz.

Kredi kartı formu için Faks : +90 462 326 97 85

Ödeme

Otel Para Birimi : Türk Lirası

Kabul Edilen Ödeme Seçenekleri : American Express, Diner's Club, Eurocard, JCB, MasterCard, Maestro / Switch, Visa, Multinet, Sodexo , Ticket

3.şahıslara ait kredi kartı formu kabul edilmez.

Fatura karşılığı şirket ödemesi: Bu ödeme yöntemini Finans Müdürlüğümüzün onaylaması ve kredi anlaşması olması gerekmektedir. Ayrıca harcamaların şirkete faturalandırılması için isteğinizin faks (+90 462 326 97 85) veya mail (reservation@zorlu.com) ile yazılı olarak açıkça bildirilmesi gerekmektedir.

Çek

Ödemeler için otelimizde şahıs çeki kabul etmediğimizi üzülerek bildirmek isteriz.

Döviz

Para birimimiz Türk Lira'sıdır. Amerikan Doları ve Euro kabul edilmektedir. Otelimiz, T.C. Merkez Bankası günlük döviz alış kuru üzerinden dövizleri bozar. Döviz bozma işlemi için ek bir ücret alınmaz. Oda fiyatları için otele giriş günü kuru uygulanır. Döviz kurlarında dalgalanmalar olabilir. Kredi kartı şirketleri ve bankalar otelin kontrolü dışında ek para birimi dönüştürme ücreti alabilir ve bunu kredi kartınızın tahsilat miktarına yansıtabilir. Otel bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

Kredi kartı ödeme formu için tıklayınız.

Online Rezervasyon

Değişiklik / İptal
Copyright © Zorlu Grand Hotel A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.